Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web
 

Questy - Rune Scape

Demon Slayer
Titulek stránky
Demon Slayer
Začiatok: Gypsy Aris
Potrbná úroveň skillu: Schopnosť zabiť demona 27 combat level
Potrbné veci: 25 bones, 1 coin, bucket, (oporúčame jedlo pre každého)
 
      Picture of Gypsy Aris       Picture of Captain Rovin 
 Picture of Delrith
 
 
 1. Pre začiatok si zoberte 1 Gp, bucket (prázdny alebo s vodou) a porozprávajte s Gypsy Aris ( "Ok, here you go").  Z veštieb sa dozviete že musíte zabiť démona pomocou meča Silverlight. Pokračujte v rozhovore v niekoľkých témach do doby než uvidíte animáciu. V mojom prípade to bolo po ( "Okay, where is he? ...") A ( "So how did Wally kill Delrith").2. Po animácii sa opýtajte na zaklínadlo ktorým musíte Delritha "dorazit" ( "What is the magical incantation?"). To si opíšte, pretože slová sú rovnaké, ale poradie je pre každého iné. Ak ho zabudnete, mala by Vám heslo povedať znovu.3. Posledné na čo sa opýtajte, kde zoženiete silverlight meč ( "Where can I find Silverlight?") A potom sa Rozlúčte ( "Okay, thanks ..."). Skontrolujte si, či vyzerá priebeh questu ako na obrázku, a potom choďte do hradného komplexu.4. Porozprávajte sa so Sirom Prysinom: ( "Gypsy Aris said ...") a (" I need to find Silverlight "). Až sa vás spýta na čo ho potrebujete, pokračujte ( "He's back and unfortunately ..."), (" And why is this a problem "). Meč dostanete až zoženiete 3 kľúče od truhly v ktorej je zamknutý. Jeden má on a ďalší má v držbe niekto iný z dôvodu bezpečnosti.


Spýtajte sa, či môžete dostať jeho kľúč ( "Can you give me your key?"), Ale už ho nemá, pretože mu spadol do kanála. Ďalšie dialógy môžete vypustiť.5. Na prvý kľúč choďte do 2. poschodia severo-západnej časti hradu a tu si porozprávajte s Captain rovín. Po "dlhšom" rozhovore kľúč dostanete.

        1. Yes, I know, but this is important
        2. There's a demon who wants ...
        3. Yes, very
        4. It's not them who are qoing going to ...
        5. Sir Prysin said you would give me the key
        6. Why did he give you one of the keys
6. Vojdite do hradnej kuchyne, v dreze si naplňte bucket (use bucket -> sink) a vylejte ho do odpadu z druhej strany steny (use bucket of water -> drain). Kľúč tak spláchne, ale po nejakom čase zmizne a postup tak musíte opakovať. Takže moc neváhajte a choďte ho zobrat.7. Východne od hradu (značka červený výkričník) vlezte do stoky (climb down manhole) a choďte západnej cestou.8. V mieste, ako je na obrázku zoberte pri odpadovej rúre zo zeme Rusty key.9. Na tretí kľúč si dojdite do 1. poschodia v Wizard tower (južne od Draynor village). Cestou si zoberte 25 normal bones a porozprávajte s Traibornem ( "I need to get a key ...") a (" Well, have you got any keys ...") a kľúč dostanete ak donesiete 25 normal bones ( "I ' ll get the bones for you "). Ak máte kosti pri sebe, znova s ním pokecajte a kľúč je váš.10. Choďte do Varrocku za Sirom Prysinom a nájdené kľúče vám vymení za meč Silverlight. V banke si zoberte brnenie, niečo k jedlu, poznámky o zaklínadle (dúfam že si ho pamätáte) a ide sa na Demona.11. V blízkosti južného vchodu do Varrocku bežte do kamenného kruhu s niekoľkými wizard (lvl 7). Po chvílke vylezie Demon Delrith (lvl 27) a pomocou Silverlight ho oslabíte na minimum. Na to ako vyzerá je dosť slabý a nebude to trvať dlho.12. Na koniec vyberte postupne slová zo zaklínakdla. Až sa oslabený demon vráti odkiaľ prišiel, je quest na konci.

 
Gratulujem:

 
 
Odmena
3 Quest points
Silverlight
 
TOPlist

Rádio Expres
 Vytvorené službou WebLahko.sk  |  Nahlásiť protiprávny obsah!  |   Mapa stránok