Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web
 

Questy - Rune Scape

Shield of Arrav
Titulek stránky
Shield of Arrav
Začiatok: Knižnica vo Varrock palace. porozprávajte sa s Reldom a nájdite knihu s titulom: The Shield of Arrav (By A R Wright).
Potrebná úroveň skillu: Žiadna
Potrebné veci: 100 coins, kamarát (nemôže mať splnený tento quest)
 
Picture of Reldo      Picture of Charlie the Tramp      Picture of Katrine      Picture of Jonny the Beard      Picture of Straven       Picture of Curator Haig Halen        Picture of King Roald
 
 
Po prečítaní knihy je nutné sa rozhodnúť, ku ktorému klanu sa pridať. S partnerom sa dohodnite, kdo ku komu pôjde.
 
>>>>>>Phoenix gang
 
Pre vstup do Phoenix si pokecajte s Reldom, spýtajte se ho na gang Phoenix, ale nevie o tomto gangu nič. Běžte na varrocké námestie a pohovorte si s obchodníkom kožušin Baraek, za 20 gp vám povie, kde sa nachádza gang. Sídlo tohto gangu je vo VTAM corporation (viz. mapa), v pivnici najdete Stravena, pohovorte si s nim a dostanete úlohu: zabít Johnny the Beard v Blue Moon Inn.  Choďte do Bue Moon Inn a zabite Johnyho. Vráťte sa späť k Savenovi informovať ho, dostanete za odmenu kľúč a môžete vojsť do sídla Phoenixu. Truhlu s half shield nájdete v jednej z  miestností. kľúč si scovajte a choďte za svojim partnerom.
 
>>>>>>>Black Arm gang
 
 
Pohovorte si s Trampom. Povie vám  kde sídlia Black Arm Gang. Bežte podľa obrázku ku Katrine, pohovorte si s ňou. Ale je nutné získať si dôveru. Máte zabiť Phoenix master of arms. Choďte za svojim partnerom pre kľúč, kúsok od VTAM corp na východe je zamknutý dom. Otvorte ho kľúčom a bežte do horného poschodia. Tam najdete chlapíka. Zabite ho, zoberte kuše a dajte ich Katrine. Teraz choďte do sídla Black Arm na 2. poschodie, kde nájdete poličku s druhým Half Shield.
 
 
So svojim kamošom sa zídite a je nutné, aby ste tomu druhému (alebo naopak) dali half shield. Ten ktorý má obidve polky, spojí ich do hromady. Spolu bežte za kurátorom (viz. mapa), od neho dostanete 2 certifikáty. 1 si nechajte a druhý dajte kamošovi. Teraz stačí ísť za kráľom vo Varrock palace a budete odmenení.
 
 
 
 Odmena:
1 Quest point
600 zlatých
TOPlist

Rádio Expres
 Vytvorené službou WebLahko.sk  |  Nahlásiť protiprávny obsah!  |   Mapa stránok