Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web
 

Questy - Rune Scape

Witch`s Potion & The Knight`s Sword
Titulek stránky
Witch`s Potion
 
Začiatok: Hetty vo svojom dome v Rimmingtone
Potrebná úroveň skillu: Žiadna
Potrebné veci: žiadne
 
Hetty potrebuje na svoj elixír tieto veci: 1.Burnt meat
                                                                        2.Eye of newt
                                                                        3.Onion
                                                                        4.Rat´s Tail
 
Picture of Hetty
Mapa:

 
 
Burnt meat - získate tak že zabijete kravu a upečiete upečené mäso ( cooked meat ). tým získate spečené mäso ( burnt meat ) 
Eye of newt - Dá sa kúpiť v prístave Port Sarim, ktoré leží na východ od Rimmingtonu. Túto vec nájdete v obchode s runami (na mape označení ako Oheň) a stojí 3 gp.
Onion - na severe od Rimmingtonu nájdete pole, kde se nachádzajú cibuľky.
Rat´s Tail - V Rimmingtone je na prvom poschodí hromada krys, stačí jednu zabiť a vypadne z nej chvost. Odneste všetko Hetty a dostanete odmenu:
 
http://runescape.salmoneus.net/quests/WitchPotion/complete.png    
 
Odmena:
1 Quest Point
325 xp do skillu Magic
 
 
 
The Knight`s Sword
 
Začiatok: Squire ve White Knight Castle ve Faladoru
Potrebná úroveň skillu: Žiadna
Potrebné veci:  redberry pie a 2 iron bary
 
Picture of Thurgo       Picture of Squire     Picture of Sir Vyvin
 
Squire ztratil meč svojho pána, ak sa to dozvie Sir Vyvin, tak bude mať Squire problémy. Problém je ten, že zdobený meč, ktorý vlastní, alebo skôr vlastnil Vyvin bol vykovaný starodávnými trpaslíkmi, ktorí nie sú v okolí.
Choďte do varrocké knižnice za Reldom, ktorý by mohol vedieť niečo o týchto trpaslíkoch. Dozviete sa, že majú radi redberry pie a posledným žíjúcim trpaslíkom, ktorý vie vykovať tento meč sa nachádza na juhu Port Sarimu. Predtým než sa vydáte za Thurgo je nutné mať redberry pie.
Postup výroby redberry pie: bude nutné mať pie dish, múku (flour), 2x redberries, džbán vody.
Pie Dish môžete zobrať v zámockej kuchyni vo Varrocku, redberry sa nachádzajú pri južných hradbách, džbán kúpte v General Store a naplňte vodou z fontány.  
Zmiešajtejte dźbán vody s múkou (pot of flour), zvolte PASTRY. Pastry dajte na pie dish ( use pastry         -> pie dish), potom redberry. Polotovar upečte na platni.
Vydajte se za Thurgo, ten samozrejme nebude javiť záujem vám pomôcť, pokiaľ mu neponúknete Redberry pie, dajte mu ho a pohovorte si ním o zdobenom meči.
 
 
Thurgo vyžaduje obrázok toho meča. Vráťte sa zpeť k Squire a spýtajte sa ho na obrázok toho meča. Obrázok sa nachádza v poličke v izbe Sira Vyvina. 
Choďte na 3. poschodie, kde najdete v izbe Vyvina, ten vám samozrejme nedovolí sa hrabať v jeho veciach. Ak je v izbe, tak otvorte dvere a počkajte až vylezie von a zavrite za sebou. Hľadaný obrázok je v poličke (cupboard) blízko dverí.
Zoberte obrázok a vráťte sa zpeť za Thurgo, ale predtým si pripravte 2 iron bary, brnenie, jedlo a krompáč. Budete musieť prebehnúť medzi 57 lvl monster, takže sa na to dobre vybavte.
Po predaní obrázku Thurgo potrebuje 2 iron bary a bluerite ore. Bluerite sa dajú tažiť v ľadovej jaskyni (Ice Cave).
Podľa mapy sa vydajte do jaskyne. Na začiatku tam budú zlodeji, potom piráti a krátkou chodbou cez Hobgoblinou sa dostanete do ľadovej časti jaskyne.
 
 
Pokiaľ máte combat level 115, tak nie je problém dostať sa k bluerite, ale ak máte menší cmb tak si buďte istí že na vás zaútočia ICEovia. Na obrázku je vidieť bezpečná zóna, kam na vás ICE Warrior nemôžu zaútočiť, zkontrolujte ak máte 50-60% energie na beh. Potom prebehnite podľa obrázku na další post.
 
 
Z tohoto miesta je to kúsek do Bluerite ore.
 
 
 
Aby ste mali kľud pri tažení, tak tu máte bezpečné miesto za stalagmitom, kam na vás ICE warrior nemôže zaútočiť. Vykopte 1 bluerite ore a utekajte za Thurgo. Dajte mu iron bary a bluerite ore. On vám potom vykove meč. S mečom choďte zpeť ku Squire a budete patrične odmenení.

 
 
Odmena:
1 Quest Point
12 725 xp do skillu smithing
 
 
TOPlist

Rádio Expres
 Vytvorené službou WebLahko.sk  |  Nahlásiť protiprávny obsah!  |   Mapa stránok