Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web
 

Questy - Rune Scape

Vampire Slayer
Titulek stránky
Vampire Slayer
 
 
Začiatok: Morgan vo svojom domčeku v Draynor village
Potrebná úroveň skillu: Schopnosť zabiť upíra 34 combat level
Potrebné veci: žiadne

           Picture of Morgan      Picture of Dr Harlow

Morgan vás požiada aby ste dedinku zbavili upíra.

Túto úlohu môžete prijať „Ok, I'm up for an adventure“ a možnosťou „Have you got any tips on killing the vampire“ vám Morgan povie o Dr. Harlowovi vo Varrocku. Než sa tam vydáte, vystúpte po schodoch v tej istej budove do prvého poschodia a zo skrinky (cupboard) vyberte garlic.

Teraz sa môžete vydať do Varrockého Blue Moon. Vyhľadajte tam Dr. Harlowa, ktorý sa opitý motá po celom hostinci. Keď s ním prehovoríte odbije vás a bude chcieť po vás ďalšie pitie. Kúpte teda u Bartendera jedno pivo („A glass of your finest ale please“) za 2gp a znovu s Dr. Harlowom prehovorte. Automaticky si vezme pivo, predá vám drevený kolík (stake).

A povie vám čo potrebujete na zabitie vampíra.

Hammer (dá sa kúpiť za 1gp v každom General Store, napríklad severne od Blue Moon Inn) a garlic by ste už mali mať pri sebe, takže ostáva to hlavné - zabiť upíra. Ak nie ste vybavený, je čas na seba navliecť nejaký armor, do inventára hammer, garlic, stake, nejaké jedlo a môžete sa smelo vydať do Draynor Manoru. V budove použite schodisko do podzemia a objavíte sa v malej miestnosti, v ktorej uprostred je coffin. Otvorte ho a vyskočí hľadaný upír ktorého zabite – finálne prebodnutie kolom (stake) by mala urobiť postava automaticky.

Zabitím upíra sa quest končí. (pokiaľ chcete odísť z Draynor Manoru bez použitia teleportu musíte prejsť cez dvere na prízemí vo východnej časti domu).

http://images3.wikia.nocookie.net/runescape/images/2/2f/Vampire_Slayer.png

Odmena:
3 Quest points
4825 xp do skillu Attack
TOPlist

Rádio Expres
 Vytvorené službou WebLahko.sk  |  Nahlásiť protiprávny obsah!  |   Mapa stránok