Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web
 

Questy - Rune Scape

The Restless Ghost
Titulek stránky
The Restless Ghost
Začiatok: Father Aereck v Lumbridge v kostole.
Potrebná úroveň skillu: Žiadna
Potrebné veci: žiadne
 
                                                                                     Picture of Father Aereck      http://images2.wikia.nocookie.net/runescape/images/7/72/Restlessghost.PNG   Picture of Father Urhney     
 
Mapa:
 
 
Porozprávajte sa s Father Aereck na tému:"I'm looking for a quest" a potom "Ok, let me help then", a dozviete se že se potrebuje zbaviť ducha z miestného cintorína a tiež vám povie o svojom kamarátovi Fatherovi Urhneyovi ktorý je expert na duchov a mohol by vám pomôcť.Vydajte se teda za expertom a porozprávajte sa s ním. Najprv s vámi nebude chcieť hovoriť ale keď poviete, že vás posiela Father Aereck:"Father Aereck sent me" a potom o tom že má problém s duchom: "He's got a ghost haunting" dostanete ghost speak amulet vďaka kterému môžete hovoriť s duchami. (Amulet majte od teraz až do konca questu nasadený)
Bežte do Lumbridge na cintorín a otvorte tam truhlu v jedinej mistnosti čo tam je a vylezie z nej Restless ghost, vy sa s ním porozprávajte (Dlho sa bude čudovať, že mu rozumiete) opýtajte sa ho čo má za problém, že si neodkráčal po svojích niekam do neba alebo tiež trochu nižšie: "Yep, now tell me". Zistíte že mu z rakvy ukradli lebku a on ju chce naspät.Teraz bežte do Wizard tower na  mape je vyznačená ako skull. Tam zlezte po vyznačenom rebríku dole a choďte k oltaru na nasledujúcom obrázku dajte voľbu search a dostanete do inventu skull (lebku), potom sa rýchlo vytraťte pretože vo vašej blízkosti ožije kostlivec a pôjde po vás.


Teraz se vráťte na cintorín otvorte truhlu a vložte do nej lebku, tím ducha oslobodíte.


Po krátkej animácii je quest splnení.

http://www.rs2-accounts.com/Guide/Free_Quests/The_Restless_Ghost/rgquestcomplete.gif 
Odmena:
1 Quest point
 1125 xp do skillu Prayer
TOPlist

Rádio Expres
 Vytvorené službou WebLahko.sk  |  Nahlásiť protiprávny obsah!  |   Mapa stránok