Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web
 

Questy - Rune Scape

Pirate`s Treasure
Titulek stránky
Pirate`s Treasure
 
Začiatok: RedBeard Frank v západnej časti móla v Port Sarim
Potrebná úroveň skillu: 10 combat level
Potrebné veci: 60gp, White apron, Spade
 
 Picture of Redbeard Frank      http://images4.wikia.nocookie.net/runescape/images/3/3c/Luthas_head_%2B_full.png     Picture of Wydin
 
V rozhovore s RedBeard Frank zvoľte možnost: I'm search of treasure. O poklade vie ale nič vám nopovie dokým mu nedáte jednu fľašku rumu z ostrova Karamja. Súhlaste že mu rum donesiete: Ok, I will bring you some rum. To isto nebude len tak pretože z ostrova Karamja se alkohol prevážať nemože.


Zhruba vstrede móla kliknete na hociakého Seamana a porozprávajte sa s ním. On vás za poplatok 30gp vás dopraví na ostrov Karamja.


Na ostrove hneď kúsok za mólom sa v malom domčeku porozprávajte s Luthasem a nechajte sa najmút ako sberač banánov: Could you offer me employment on your plantation ?. A to pretože nasbierané banány Luthas posiela do obchodu s potravinami v Port Sarim. Vy do truhly s banánami potom pridáte fľašu Rumu a necháte poslať do Port Sarim.


Naproti Luthasovému domu si kupte u ochodníka fľašu Rumu za 30 gp. Potom běžte na banánovú plantáž natrhať 10 banánov, pre istotu si ich zoberite viac keby ste nejaký zjedli.

 

Keď nasbierate 10 banánov běžte vedľa Luthasového domu a dajte všetkých desať banánov do bedne čo tam je a nezabudnite pridať Rum. Potom choďte za luthasom a dostanete 30gp za ktoré sa prepravte do Port Sarim.


Keď sa preplavíte chodte do obchodu s potravinami a tam poprste Wydina o prácu: Well, can I get a job here ? On vás najme ako pomocníka a máte prístup do skladu. Teraz si oblečte White apron a chodte do skladu.
 

V miestnosti prehĽadajte bedňu na ktorej je banán a dostanete váš pašovaný rum z Karamjy. Rum odneste Redbeard Frankovi. Za donesenie rumu dostanete kľúč. Potom se rozlúčte: Ok thanks (alebo podobne)


Teraz se vydajte do Varrocku, kúsok pod Varrockým general storem je krčma,chodte na prvé poschodie a pomocou kĽúča otvorte truhlu a získáte pirate message. Tu si prečítajte a zistíte že máte kopať na mieste X oproti soche Saradomina v parku v meste Bielich vojakov.To nie je iné mesto ako Falador.


Pripravte se na boj s combat lvl 4, majte pri sebe spade (lopatu) a na mieste kde stojí hráč dajte lopatou dig a zaútočí na vás farmer toho zabijte.
 

Keď ho zabijete znovu začnite kopať a tím ste quest  splnili.
 
http://mirror.zybez.net/img/qimg/piratestreasure/scroll.gif
Odmena:
2 Quest points
Poklad z truhly
Možnosť dať na Seamanov možnosť Pay-fare 
TOPlist

Rádio Expres
 Vytvorené službou WebLahko.sk  |  Nahlásiť protiprávny obsah!  |   Mapa stránok